whatsappRedaksiyon- Editig

Başkası tarafından tercüme edilmiş ya da hazırlanmış özgün bir metnin (tez, akademik makale, olgu sunumu vb.) dilbilgisi, imla hataları, anlatım bozuklukları, noktalama yanlışlıkları açısından kontrolü ile metin bütünlüğünün sağlanması ve istenilen formata dönüştürülmesi işlemlerini uzman redaktörlerimiz ile uygun ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Proofreading hizmeti kapsamında metnin formatındaki herhangi bir hatayı da gideriyve uzman çalışanlarımız ile proofreading hizmetini başarı ile tamamlıyoruz. Manuscript makale ve maintext, tez vb. önemli dosyalarınızın son okuması için doğru adrestesiniz.

Redaksiyon kelimesini en basit anlamı ile tanımlamak gerekirse bitirilmiş olan bir metnin son düzenlemelerinin yapılarak yayınlanmaya hazır hale getirilmesidir. Redaksiyon hizmeti sayesinde metinleriniz yayınlanmadan önce son bir kez kontrol edilerek hata payı sıfıra indirilecektir. Bu sayede metinlerinizi hiçbir hata olmadan okuyucularınıza, web sitelerine sunabilirsiniz. Hatasız metinler sizin kalitenizitaya koyacaktır. Bu sayede sektörde hızlı bir şekilde öne çıkabilir ve başarılı işlere imza atabilirsiniz. Biz her türlü metin için redaksiyon hizmeti sağlamaktayız.

Makale, şiir, deneme, roman, tez ve ödev gibi herhangi bir metin türü fark etmeksizin redaksiyon hizmetimiz mevcuttur. Redaksiyon hizmetimiz kelime kontrolü, terim kontrolü, dilin uygunluğu, dil bilgisi ve düzen kontrolünü de sağlamaktadır. Bizim tarafımızdan gerçekleştirilen redaksiyon hizmeti sonucunda elinizdeki metin mükemmelliği ulaşır. Öncelikli amacımız ise yabancı diller üzerinde yoğunlaşarak çalışmaktır. Çünkü yabancı diller üzerine yoğunlaştığında başarının değeri ve hızı çok daha fazladır. Bu sayede belgelerinizin doğruluğunu garantilenecektir. Aynı zamanda hikâye, okuma metni, el yazısı gibi pek çok metin türünün redaksiyonunu profesyonelce sağlıyoruz.